Płock, Mazowieckie

<< Poprzednie ogłoszenie

Operator obróki maszyn skrawaniem!

Płock

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Zakres obowiązków:

- Obróbka mechaniczna elementów i podzespołów wchodzących w skład maszyn i urządzeń

- Zapewnienie odpowiedniej jakości obróbki zgodnej z wymaganiami dokumentacji technicznej

Wymagania:

- Znajomość zagadnień obróbki skrawaniem

- Znajomość rysunku technicznego

- Umiejętności w zakresie samodzielnego korzystania z narzędzi kontrolno-pomiarowych

- Mile widziane wykształcenie kierunkowe - techniczne

Oferujemy:

- Atrakcyjne warunki zatrudnienia adekwatne do posiadanych kwalifikacji i doświadczenia

- Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 12 Listopad, 2012  12:04

Identyfikator: 425037

Wyświetleń: 4908