P³ock, Mazowieckie

zmieñ miasto
<< Poprzednie og³oszenie

Fryzjerzy, Kosmetyczki, Masa¿y¶ci do BeautyFitness w P³ocku - P³ock, mazowieckie

P³ock

Odpowiedz: (U¿yj zak³adki Kontakt powy¿ej)

Typ og³oszenia: Dam Prace

Opis stanowiska pracy

Pure Health&Fitness jest najszybciej rozwijaj±c± siê sieci± ekskluzywnych klubów fitness w Polsce.

Nasi klienci maj± do dyspozycji najnowocze¶niejszy sprzêt Cardio z wbudowanymi ekranami telewizyjnymi, wielofunkcyjny sprzêt si³owy przeznaczony do wszechstronnego treningu, sale treningowe, sauny, ³a¼nie, basen, solaria.

Do nowootwieranego centrum zdrowia i fitnessu Pure Health&Fitness Mazovia w P³ocku poszukujemy:

Fryzjerów:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku bêdzie odpowiedzialna za realizacjê za³o¿onych planów rozwoju placówki, profesjonaln± obs³ugê klientów, utrzymywanie najwy¿szych standardów ¶wiadczonych us³ug oraz realizacjê wysokiego poziomu sprzeda¿y produktów i us³ug.

Od Kandydatów oczekujemy: &#8226;do¶wiadczenie w wymienionym zawodzie &#8226; wysokiej kultury osobistej &#8226; dobrej organizacji pracy w³asnej oraz podleg³ego zespo³u &#8226; umiejêtno¶ci budowania dobrych relacji z lud¼mi &#8226; lojalno¶ci &#8226; zaanga¿owania &#8226;gotowo¶ci do pracy w weekendy &#8226; umiejêtno¶ci rozwi±zywania problemów &#8226; znajomo¶ci jêzyka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

Kosmetyczek, Masa¿ystów:

Od Kandydatów oczekujemy: do¶wiadczenia i precyzji w wykonywaniu zabiegów, wysokiej kultury osobistej, punktualno¶ci, uprzejmo¶ci, lojalno¶ci, zaanga¿owania, gotowo¶ci do pracy w weekendy. Znajomo¶æ jêzyków obcych bêdzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

-umowê o pracê w stabilnej firmie

-atrakcyjne wynagrodzenie(podstawa + prowizja od obrotów)

-mo¿liwo¶æ bezp³atnego korzystania z ca³ego wyposa¿enia klubu

Og³oszenie dodane: Poniedzialek, 19 Lipiec, 2010  13:33

Identyfikator: 202744

Wy¶wietleñ: 2136

Edytuj Wyró¿nij Zg³o¶

Podobne og³oszenia

  1. Kosmetyczki,fryzjerki itp
  2. Kosmetyczki, torebki, sukienki, bielizna, kolczyki itp NOWE TANIO!!!
  3. Fryzjerzy Magicy w Komorowie !
  4. Kosmetyczki i masazystki do hotelowego SPA