Płock, Mazowieckie

<< Poprzednie ogłoszenie

Hydraulik

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Hydraulik budowlany , przemyslowy &#8211; Holandia / Belgia
Potrzebujemy pilnie wielu kandudatow na stanowisko
- Hydraulik

Opis stanowiska
Dokladny zakres prac różni się w zaleznosci od docelowej lokacji klienta
Glownie prace na terenie nowych obiektow budowlanych / mieszkaniowo &#8211; usługowych.
szukamy pracowników z doświadczeniem w:
- montazu zgodnie z rysunkiem technicznym
- doświadczeniu na samodzielnym stanowisku (podłączenie, tworzenie i sprawdzenie szczelności instalacji)
- doświadczeniem przy montowaniu instalacji grzewczej lub wodno-kanalizacyjnej
Wymagania
&#8226; Doświadczenie min rok w zawodzie
&#8226; Mile widziana znajomość języka obcego
&#8226; Własny środek transportu będzie dodatkowym atutem
Oferujemy
&#8226; 13-18 euro/h netto w zaleznosci od doświadczenia i kwalifikacji
&#8226; Opłacamy pełne składki ubezpieczeniowe i podatkowe (brak dopłat)
&#8226; Wypłaty co tydzień
&#8226; Możliwość dodatkowego ubezpieczenia na życie (PZU)
&#8226; Za korzystanie własnego auta - firma doplaca 0.19EUR/KM
&#8226; Mieszkanie zagwarantowane i opłacane przez pracodawce (pokoje jednoosobowe)
&#8226; Przy własnym mieszkaniu - dopłata 120 euro do stawki netto

W razie zainteresowania naszą ofertą prosimy o cv na adres:
aleksandra@prpsolutions.eu
bądź o kontakt do naszego działu rekrutacyjnego:
+48501629890

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.
Administratorem zbieranych danych jest PRP Solutions. Ul. Dobrzynska 36, 09-400
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)."

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 28 Wrzesien, 2021  11:37

Identyfikator: 707394

Wyświetleń: 796