Płock, Mazowieckie

<< Poprzednie ogłoszenie

Opieka nad Panią ze stanami lękowymi

Niemcy

ANGEL CARE 24 jest prężnie działającą firmą, świadczącą usługi opieki nad osobami starszymi oraz potrzebującymi pomocy. Oferujemy pracę w charakterze Opiekunów osób starszych w Niemczech. ANGEL CARE 24 to sprawdzone oferty pracy, zaufanie i bezpieczeństwo, gwarancja legalności oraz atrakcyjne warunki zatrudnienia. Dysponujemy ofertami z całych Niemiec.

Obecnie poszukujemy opiekunki do podopiecznej w dobrym stanie zdrowia, mieszkającej w WUNSIEDEL, w Bawarii.

Termin rozpoczęcia pracy: OD STYCZNIA

PROFIL PODOPIECZNEJ:

Podopieczna jest 49-letnią panią, cierpiącą na stany lękowe. Podopieczna odczuwa strach np. przed opuszczeniem domu, przed pozostaniem w nim sama, dostaje napadów paniki np. na widok krwi). Podopieczna potrafi być bardzo zdecydowana, trzeba być stanowczym i wydawać jej jasne polecenia. Po śmierci Rodziców potrzebuje kogoś, kto dotrzyma jej towarzystwa oraz będzie ją motywować do opuszczania domu i uczestniczeniu w codziennych czynnościach.
Podopieczna mieszka sama w domu jednorodzinnym. Dla opiekunki przeznaczono osobny pokój ze standardowym wyposażeniem, telewizorem oraz własną łazienką. Ma ona również dostęp do Internetu. W standardzie również 2-3 h czasu wolnego w ciągu dnia.

ZADANIA OPIEKUNKI:

&#8226; pomoc w utrzymaniu higieny osobistej;
&#8226; wspieranie i motywacja Podopiecznej
&#8226; prowadzenie gospodarstwa domowego oraz angażowanie w nie Podopiecznej
&#8226; towarzyszenie podczas wizyt u lekarza.

WYMAGANIA:

- komunikatywna znajomość języka niemieckiego
- gotowość do pracy przez 2-3 miesiące
- doświadczenie w opiece nad osobami starszymi
- miłe usposobienie oraz cierpliwość

ZAPEWNIAMY:

legalną i pewną pracę w Niemczech;ubezpieczenie podczas wyjazdu oraz opłacone składki ZUS; atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie; bezpłatne zakwaterowanie oraz wyżywienie w miejscu pracy; organizację wyjazdu i zwrot kosztów podróży; opiekę polskojęzycznego koordynatora w czasie zagranicznego pobytu; możliwość stałej współpracy.

CZEKAMY NA TWOJE ZGŁOSZENIE!

- E-mail: justyna.szmelter@angelcare24.eu
- Tel: +48 733 388 300
- wyślij SMSa o treści &#8222;OPIEKA&#8221; na 733 388 300 - ODDZWONIMY!

Ogłoszenie dodane: Sroda, 16 Grudzien, 2015  09:06

Identyfikator: 570313

Wyświetleń: 2012