P³ock, Mazowieckie

zmieñ miasto

Og³oszenie Nr: A152086

Specjalista ds. turystyki (P³ock)

Og³oszenie dodane: Czwartek, 18 Luty, 2010  15:04
Zaktualizowane: Sroda, 02 Maj, 2018  01:51
Wygasnie: Piatek, 18 Luty, 2011  15:04
Odpowiedz: oferty@ifsa.pl
Typ og³oszenia: Dam Prace

Sieciowe biuro podró¿y Urlopy.pl/ zatrudni w P³ocku.

Specjalistê ds. turystyki
Opis stanowiska:

- bezpo¶rednia obs³uga klienta,
- sprzeda¿ wyjazdów turystycznych krajowych i zagranicznych
- wspó³praca z organizatorami wyjazdów
- rozliczanie imprez sprzedanych przez biuro

Wymagania:

- wykszta³cenie wy¿sze lub ¶rednie- do¶wiadczenie na podobnym stanowisku- bieg³a obs³uga komputera (MS Office, Outlook, Internet Explorer);- dojrza³o¶æ i wysoka kultura osobista;- dobre umiejêtno¶ci komunikacyjne;

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie
- pakiet szkoleñ
-pracê w dynamicznie rozwijaj±cej siê firmie

Kontakt: oferty@ifsa.pl/

Anty spam: wyra¿am zgode na otrzymywanie informacji o us³ugach i ofertach o charakterze komercyjnym

772 hits